O nas

Incomeo tworzą ludzie. Incomeo to nie tylko marka – to przede wszystkim zespół. Jesteśmy grupą osób, która od lat ze sobą pracuje, zna się i uzupełnia się, współdziała. To jest nasza siła – wiedza i doświadczenie zespołu, który gra do jednej bramki. W Incomeo wierzymy, że wspólne dążenie do celów jest bardziej efektywne. Razem możemy więcej.

Nasza filozofia działania nas wyróżnia. 
Nie chcemy być tylko biurem – jesteśmy doradcą.
Nie chcemy być tylko klientem – jesteśmy partnerem.

Czy chcesz powierzyć finanse i księgowość prawdziwym specjalistom? Czy chcesz, by kadry i płace były obsługiwane przez fachowców? 

Jeśli odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu. Incomeo to pewność, że Twoja firma trafi pod właściwe skrzydła.

.

 

Kadry i płace oraz rachunkowość

KADRY I PŁACE

Powierz sprawy kadrowo-płacowe specjalistom – to gwarancja bezpieczeństwa danych, terminowości realizacji zadań i zgodności ze zmieniającym się prawem.

 

RACHUNKOWOŚĆ
I KSIĘGOWOŚĆ

Najtrudniejsza część firmy to księgi rachunkowe. Zostaw to fachowcom, zamiast tracić czas i nerwy na zgłębianiu tajników, jak księgować faktury, rachunki czy listy płac.

 

 

CO DOSTANIESZ W INCOMEO ŁÓDŹ ŚRÓDMIEŚCIE

 

ZAJMIEMY SIĘ KADRAMI I PŁACAMI

W Incomeo prowadzimy kartoteki pracowników, pilnujemy terminowych badań lekarskich, rozliczamy czas pracy i urlopy. Dbamy o bieżącą obsługę kadrową – przygotowujemy umowy, świadectwa pracy, zaświadczenia i inną dokumentację pracowniczą. Zajmujemy się świadczeniami socjalnymi oraz ubezpieczeniami, rozliczamy składki zdrowotne i społeczne.

ZAJMIEMY SIĘ RACHUNKOWOŚCIĄ

W Incomeo prowadzimy księgi handlowe (pełna rachunkowość) oraz książki przychodów i rozchodów (KPiR). Rozliczamy także ryczałt ewidencjonowany oraz kartę podatkową. Dbamy, by każdy rachunek i każda faktura była prawidłowo zaewidencjonowana, a rozliczenie z Urzędem Skarbowym było zgodne z prawem i ze stanem rzeczywistym.

Chcesz wiedzieć więcej lub poznać nas lepiej? Skontaktuj się z nami!

Incomeo Oddział Łódź Śródmieście

Ul. Narutowicza 126A
90-145 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: lodzsrodmiescie@incomeo.pl