Nasze usługi oferujemy firmom działającym w różnych branżach. Działamy obecnie w Łodzi (Łódź Śródmieście, Łódź Górna) oraz w innych oddziałach województwa łódzkiego. Z oferty Incomeo skorzystali już przedsiębiorcy, stowarzyszenia, rolnicy… Różnorodność klientów to nasz atut, bo dzięki nim mamy wszechstronne doświadczenie.

Jeśli w Twojej działalności masz obowiązek prowadzić książkę przychodów i rozchodów (KPiR), to wiesz, że wiążą się z tym konkretne obowiązki do wykonania. Zamiast wdrażać się w zawiłości zmieniających się przepisów, lepiej przekaż to nam. Jesteśmy doświadczonym biurem rachunkowym, dlatego współpraca z nami przyniesie ci same korzyści. Księga przychodów i rozchodów nie będzie już problemem – wystarczy tylko współpracować z Incomeo. 

OBSŁUGA KPIR SKROJONA NA MIARĘ

EWIDENCJA KOSZTÓW W FIRMIE – ROZLICZENIA

Wykorzystaj nasze doświadczenie! Dostosujemy naszą usługę do twoich potrzeb, doradzimy najlepsze rozwiązania, dzięki czemu Twoja firma będzie bezpieczna, a kwestie finansowo-rachunkowe będą prowadzić specjaliści. 

Niezależnie od branży, w której działasz, możesz liczyć na pełne wsparcie Incomeo.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Dla nas jesteś partnerem w biznesie.

Masz dostęp do swoich rozliczeń 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy zawsze do  Twojej dyspozycji –  wybierz najbardziej wygodną formę: spotkanie online, a może wizyta w naszym oddziale?

Prowadzenie ewidencji księgowej – KPiR czy pełnej księgowości – nigdy nie było tak wygodne. Z Incomeo przekonasz się, że warto to zlecić specjalistom. To się po prostu opłaca.

Chcesz poznać szczegóły obsługi KPiR, cennik oraz warunki współpracy? Skontaktuj się z nami!

Oddział Łódź Śródmieście

Ul. Narutowicza 126A
90-145 Łódź

Tel.: 660 012 300
E-mail: lodzsrodmiescie@incomeo.pl